Technická podpora
na naší podporu je
spolehnutí

Technická podpora

Kvalitní technická podpora -> jistota...

Technická podpora

Pro naše klienty poskytujeme odbornou technickou podporu. V případě potřeby Vám tak velmi rádi pomůžeme s technickými dotazy ohledně provozu Vašich webových stránek či e-shopu. Na technické podpoře Vám také pomůžeme v případě, že máte zájem o informace ohledně úprav a aktualizací Vašich webových stránek.

Čas: 9.00 - 21.00
Tel.: +420 251 552 222
: podpora@bestfornet.cz

Best for net - responzivní web

Webhosting

Pro naše klienty poskytujeme hostování webových stránek a e-shopů na našem hostingu, který je provozován na serveru v rámci jednoho z nejmodernějších a největších datacenter ve střední Evropě.

Díky tomu jsou Vaše webové stránky dostupné neustále odkudkoliv na světě. Díky vysokému výkonu serveru a využívání serveru pouze na námi optimalizovaná řešení můžeme poskytnout bezkonkurenční rychlost, bezpečnost a stabilitu. Můžete se spolehnout na to, že Vaše data jsou vždy řádně zálohována.

Best for net - responzivní web

Související články

Nastavení mailových služeb B4N

21.03.2022
Návod k nastavení e-mailových služeb na serveru BEST FOR NET. Nápověda obsahuje návod ke konfiguraci poštovních klientů Microsoft Outlook 2010, Thunderbird v. 45.1.1 a nastavení poštovního klienta na mobilním zařízení s OS Android....

Detail

Aktualizovali jsme uživatelské rozhraní našeho B4N webmailu

10.05.2016
V rámci zkvalitňování našich služeb, jsme bezplatně všem zákazníkům využívajících náš hosting, provedli bezplatný upgrade uživatelského rozhraní webmailu. ...

Detail


Více novinek