E-shopy
e-shopy, které
prodávají

Internetové obchody - e-shop

Jsme opravdovými odborníky na tvorbu úspěšných internetových obchodů. Víme totiž, že úspěšný e-shop může být jen takový, který je atraktivní po vizuální stránce, stojí na kvalitním a plnohodnotném systému se širokou funkcionalitou a je přizpůsoben na míru Vám a potřebám Vašich potenciálních a stávajících zákazníků. A přesně takové řešení Vám poskytujeme.

Internetový prodej -> úspora nákladů -> zvýšení zisku

Responzivní e-shop

Procento nakupujících na internetových obchodech z mobilních zařízení každým rokem stoupá, proto je velmi důležité Vašim návštěvníkům prezentaci produktů a samotný nákupní proces udělat co nejjednodušší a nejpřehlednější. Proto jsou naše e-shopy plně responzivní a vždy se přizpůsobí velikosti a typu zařízení, na kterém je e-shop prohlížen.

Best for net - responzivní web

Nasloucháme Vašim potřebám

Předáním e-shopu to pro nás nekončí. Zajistíme pro Vás komplexní služby v oblasti prodejní strategie, propagace a především technické podpory.

Pokud si v budoucnu s čímkoliv nevíte rady, jsme tu pro Vás. Zároveň lze samozřejmě e-shop i během jeho provozu rozšiřovat o další funkcionality.

Best for net - responzivní web

Napojení na ekonomický systém

Pokud to s online podnikáním myslíte opravdu vážně, pak jistě víte, že bez vhodného ekonomického systému není v lidských silách udržet 100% kontrolu nad stavy skladových zásob, cenami sortimentu apod.

Proto je vhodné veškeré tyto aspekty spojené se správou automatizovat a nechat spracovávat pomocí propojení Vašeho systému přímo s e-shopem. Naše e-shopy jsou na tuto variantu připraveny a rádi Vám zajistíme spojení na míru s Vaším ekonomickým systémem.

Best for net - responzivní web

Proč realizovat e-shop s BEST FOR NET?

  • Grafické i technické přizpůsobení na míru.
  • Využití nejmodernějších technologií a postupů při realizaci.
  • Široký rozsah funkcionalit internetového obchodu.
  • Individuální přístup a přizpůsobení realizace potřebám klienta.
  • Dlouholetá zkušenost s realizací stovek webů a e-shopů.
  • Naše e-shopy vykazují vysokou návštěvnost a obchodní účinnost.
  • Zajištění návštěvnosti a propagace po vytvoření e-shopu.
  • Dlouhodobá spolupráce a technická podpora.

Vyjádření našich klientů