O nás
poznejte naší
Filozofii

O nás

Kdo jsme?

Společnost BEST FOR NET s.r.o. tvoří tým lidí s dlouholetými zkušenostmi v oblasti internetu. Zahrnuje programátory a kodéry se zkušenostmi mnoha desítek realizací i odborníky z oblasti internetového marketingu. Složení společnosti tak umožňuje navrhovat a vytvářet pro naše klienty řešení s maximální obchodní účinností.

Zaměřujeme se především na celkovou ziskovost a přínosy pro zákazníka.

  • Hledáme jednoduchá a ekonomická řešení s vysokou účinností.
  • Vzděláváme se a stále se snažíme odborně rozvíjet.
  • Dbáme na pozitivní komunikaci se zákazníky i mezi sebou.
  • Realizujeme obchodně vyrovnané projekty, které jsou oboustranně výhodné.
Zvýšení zisku, snížení nákladů a získání nových spokojených zákazníků pro naše klienty.

Náš cíl

Vymýšlíme a realizujeme pro naše klienty úspěšné internetové projekty. Nabízíme ucelené portfolio služeb pro účinnou prezentaci na internetu. Zajistíme pro Vás komplexní prezentaci od návrhu a realizace webu nebo e-shopu po jeho následnou propagaci se zajištěním návštěvnosti. Naše řešení jsou přitom ekonomicky dostupná všem zákazníkům a jejich výhodou je rychlá realizace.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Detailní přípravu Vašich projektů s důrazem na splnění cíle.
  • Tvorbu použitelných webů a e-shopů s kreativní grafikou.
  • Propagaci a zajištění návštěvnosti - SEO optimalizace, PPC a další.
  • Dodržení vysokého standardu kvality.
  • Dlouhodobou spolupráci a korektní jednání.

Náš tým

Václav Hejduk

Václav Hejduk

Obchodní ředitel

Jako obchodní ředitel má v internetové agentuře BEST FOR NET na starosti organizaci klíčových projektů a marketing. Jeho specializací je SEO optimalizace a internetový marketing. Mnoho obchodních zkušenosti získal ve společnosti SEZNAM a.s., kde pracoval několik let. Ve volných chvílích se věnuje rodině a své velké vášni – golfu.

Martin Tůma

Martin Tůma

Technický ředitel

Jako technický ředitel má v internetové agentuře BEST FOR NET na starosti kompletní dohled nad technickým oddělením a návrh i programování klíčových projektů. Má za sebou desítky webových projektů a více jak 10-ti letou praxi v oboru webdesignu. Ve volných chvílích se věnuje rodině a vodním sportům, především plavání.

Lukáš Krejčí

Lukáš Krejčí

Projektový manažer / UX designer

Pracuje v internetové agentuře BEST FOR NET jako UX designer a projektový manažer. Vystudoval obor informační technologie, má za sebou stovky webových projektů a více než 20 let praxe v oboru webdesignu. Volný čas tráví na dvou kolech, v posilovně nebo na střelnici.

Lucie Růžičková

Lucie Růžičková

Správce reklamy

V internetové agentuře BEST FOR NET zajišťuje administrativu, správu PPC kampaní a sociálních sítí. Pracovala 4 roky ve společnosti Seznam.cz, a.s. na pozici Account manager telesales. V soukromém životě se věnuje fotografování a ráda cestuje.

Martin Šára

Martin Šára

Key account manager

Pracuje v internetové agentuře BEST FOR NET jako Key account manager a věnuje se komunikaci s klienty a novým akvizicím. K jeho specializaci patří také SEO. Pracoval v minulosti několik let pro společnost Seznam.cz a.s. Ve volném čase se věnuje rodině a také muzice jako zpěvák a skladatel.

Ivana Šimková

Ivana Šimková

Account manager

Ivana Šimková je naší novou posilou v týmu na pozici Account managera.