Bezplatná analýza
podrobná analýza
výkonu webu

Bezplatná vstupní analýza a reporting návratnosti investic

Zajímá vás přesný a aktuální výkon vašeho e-shopu nebo webu, výše obratu, nákladů nebo počet kontaktů a náklady na jejich získání? Nabízíme vám možnost zpracování bezplatné vstupní analýzy s možností zasílání pravidelného pokročilého reportingu.

Pro zpracování analýzy a reporting využíváme individuálně naprogramované rozšíření Google Analytics. Tato úprava zahrnuje import nákladů z mnoha dalších zdrojů (Google Ads, SKLIK, Facebook, Heureka, Zbozi.cz, Favi, Biano, Glami apod. ) a výpis dat do jednoduchého komplexního přehledu a reportu.

Pro mnoho našich klientů se proto stal jednoduchým a nepostradatelným pomocníkem, který je pravidelně upozorňuje na konkrétní výsledky. Umožňuje jim tak okamžitě reagovat v případě, kdy výkon není v pořádku a investice do propagace nepřináší odpovídající výsledek.

Vzorové analýzy a reporty

Vzorové reporty pro web a e-shop Vám zasíláme k nahlédnutí v příloze (analýza nákladů a pravidelný reporting nákladů).

Interaktivní online demoverze vzorového reportu pro e-shop

Vzorový report e-shop

Interaktivní online demoverze vzorového reportu pro web

Vzorový report web

Reálné přínosy využití pokročilé analýzy a reportingu

  • Výrazná úsporu času – Během 2 minut zjistíte, zda výkon Vašeho webu nebo e-shopu roste a zda jsou Vaše investice do propagace návratné. Získáte komplexní zdroj vyhodnocení výkonu webu nebo e-shopu.
  • Okamžitý přehled o výkonu zdrojů – Pokud využíváte inzerci na více zdrojích (Google Ads, SKLIK, Facebook, Heureka, Zbozi.cz, Favi, Biano apod.), snadno a přesně určíte výsledky každého z nich a jeho rentabilitu.
  • Možnost týdenního, měsíčního a ročního časového srovnání – Zjistíte, zda výkon, návštěvnosti a obrat trvale rostou a výsledky odpovídají Vašim představám.

Podklady, aktivace a cena

  • Pro zajištění pravidelného importu nákladů je potřebné zajistit připojení nebo poskytnutí přístupových údajů. Poskytnutá přihlašovací údaje jsou ukládány v zabezpečeném prostoru a na vyžádání nebo při ukončení spolupráce jsou okamžitě smazána.
  • Podrobnosti pro připojení jednotlivých systémů zašleme v samostatné příloze.
  • Nastavíme pravidelný měsíční reporting se srovnáním předchozích 30 dnů.
  • Na základě aktuálního výkonu vám zpracujeme bezplatnou analýzu jednotlivých zdrojů a navrhneme možnosti zvýšení výkonu.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na čísle 777 039 192 nebo emailu obchod@bestfornet.cz. Podrobné informace vám odprezentujeme telefonicky, přes vzdálenou plochu nebo při osobní schůzce.

Best for net v číslech

přes

0

spokojených
klientů

přes

0

úspěšných
projektů

0

profesionálů
v týmu

již

0

let rosteme
společně